KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16253383
nr 1625 3383
Akvarell
Signerad Robert, Motiv från Piazza San Marco, Venedig. Signerad, akvarell, bildmått: 29x14 cm, yttermått inklusive ram: 44x30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:01:28
3/6 18:06:02